نرخ تفاله خرما درجه یک امسال

نرخ تفاله خرما درجه یک امسال برای خرید توسط دامداری ها به صرفه است؟ آیا به فکر پیدا کردن جایگزینی مناسب برای تامین ارزان  خوراک دام و طیور هستید؟

تفاله خرما

نرخ تفاله خرما درجه یک امسال برای خرید توسط دامداری ها به صرفه است؟ آیا به فکر پیدا کردن جایگزینی مناسب برای تامین ارزان خوراک دام و طیور هستید؟

تامین ارزان و سریع جیره

ایران یکی از بزرگ ترین نخلستان های منطقه را دارا می باشد و به همین نسبت کارخانجات متعددی برای فراوری و تولید محصولات متنوع از خرما تاسیس شده است. به همین نسبت نیز حجم بالایی تفاله خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی برای به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب باشد. تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

تامین تفاله ها و از آن جمله تفاله خرما که یکی از اجزای مفید خوراک دام و طیور است، برای کاهش هزینه های تامین جیره و کاهش وابستگی به خوراک های دانه ای مانند گندم و ذرت و سویا و جو دامداری ها و مرغداری ها بسیار حیاتی می باشد، چرا که می بایست جیره دام و طیور به صورت منظم تامین گرد و این موضوع ارتباط مستقیم با سلامت دام  و طیور دارد.

نرخ تفاله خرما درجه یک امسال

تفاله خرما معمولا در مناطقی که کارخانجات فراوری خرما وجود دارد در دسترس می باشد.از جمله این مراکز می توان استان های تهران، آذربایجان های غربی و شرقی را نام برد. متقاضیان این محصول از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خور را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنند تا بتوانند از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنند.