نرخ تفاله سیب ارزان خوراک دام

نرخ تفاله سیب ارزان خوراک دام چه میزان برای دامداران اهمیت دارد؟ ارزش غذایی این تفاله می تواند جیره دام و طیور را غنی تر کند؟

تفاله سیب

نرخ تفاله سیب ارزان خوراک دام چه میزان برای دامداران اهمیت دارد؟ ارزش غذایی این تفاله می تواند جیره دام و طیور را غنی تر کند؟

مزایای استفاده از سیب در جیره

بازرگانی کهن با سال ها تجربه در زمینه تولید و توزیع خوراک دام و طیور بویژه نهاده های دامی شرایط ویژه ای برای مشتریان خود فراهم نموده است.

تفاله سیب را در خوراک دام می توان جایگزین بخشی از یونجه و علوفه نمود.

  1. کاهش قیمت: بدلیل قیمت پایین تر تفاله سیب به نسبت یونجه جایگزینی بخشی از آن می تواند قیمت تمام شده خوراک دام  را کاهش دهد.
  2. تنوع در مزه و مواد مغذی جیره

تفاله آلسیب الو و دیگر انواع تفاله به دامدار و مرغدار کمک می کنند تا ضمن حفظ کیفیت جیره هزینه های تامین خوراک خود را کاهش دهند.

ویژگی های مثبت تفاله سیب 

  1. پروتئین بالا
  2. خوش خوراکی خوب
  3. مواد مغذی با ارزش بالا

یکی از اولویت های دامداری ها کاهش قیمت تمام شده خوراک دام می باشد ولی از آنجا که جیره غالب، خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت می باشد، نیاز است که برای آنها جایگزینی یافت شود تا هم بتواند ارزش غذایی بالایی داشته باشد و هم قیمت تمام شده آن برای اقتصاد دامداری ها مورد تایید باشد. برای مثال تفاله سیب دارای مقدایر بسیاری مواد مغذی است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، که این مسئله آن را به خوراکی با ارزش برای دام تبدیل نموده است.

نحوه خرید و اطلاع از قیمت ها

علاوه بر نرخ تفاله سیب می توانید انواع دیگر تفاله ها نظیر تفاله گوجه، چغندر، آلبالو، خرما و … را طی تماس با بخش فروش بازرگانی کهن جویا شوید.