نرخ تفاله سیب زودبار خوراک دام

نرخ تفاله سیب زودبار خوراک دام می تواند تاثیر خوبی بر بهای تمام شده جیره دام بگذارد؟ آیا دامداران با تجربه افزودن این تفاله به جیره را تایید می کنند؟

تفاله سیب

نرخ تفاله سیب زودبار خوراک دام می تواند تاثیر خوبی بر بهای تمام شده جیره دام بگذارد؟ آیا دامداران با تجربه افزودن این تفاله به جیره را تایید می کنند؟

تفاله سیب جایگزین محصولات مهم

تفاله خوراک دام یا همان تفاله های محصولات غذایی و کشاورزی که محصولات ثانویه کارخانه ها می باشند، امروزه به یکی از محصولات مهم در صنعت جیره دام و طیور تبدیل شده اند. بی شک نتایج آزمایش ها و تجربه مثبت دامداران با سابقه در این خصوص سبب شده است که این محصولات جایگاه خود را در این صنعت بیابند.

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در اینجا چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با این تفاله بررسی می کنیم:

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

نرخ تفاله سیب زودبار

تفاله سیب و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از نرخ تفاله سیب زودبار خوراک دام  و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.