نرخ تفاله سیب مرغوب امسال

نرخ تفاله سیب مرغوب امسال می تواند برای خرید مناسب باشد؟ چراتفاله ها گزینه مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی دام و طیور می باشند؟

تفاله سیب

نرخ تفاله سیب مرغوب امسال می تواند برای خرید مناسب باشد؟ چرا تفاله ها گزینه مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی دام و طیور می باشند؟

افزایش کیفیت خوراک دام با تفاله ها

صنایع فراوری محصولات باغی و کشاورزی نظیر تولید لواشک و آب میوه و مربای سیب ضایعاتی نیز دارند که دیگر برای استفاده در خوراک انسان مناسب نیستند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود بخشند. تحقیقات کارشناسان این حوزه نیز تایید می کند که تفاله سیب می تواند موجب ارتقای کیفیت جیره گردد. همچنین این تفاله به دلیل خوش خوراکی می تواند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود و این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداری ها بسیار مهم می باشد.

از این رو نیاز به ترکیب جیره با خوراک های مفید و ارزان موجب شده تفاله ها به این منظور مورد بررسی قرار بگیرند که در نهایت توانستند رضایت کارشناسان این حوزه و نیز دامداران مجتمع های صنعتی دامداری را جلب کنند.

نرخ تفاله سیب مرغوب امسال

تفاله سیب با توجه به ویژگی های خوبی که ذکر شد، در صورتی که به صورت تازه به دست مصرف کننده برسد می تواند خصوصیات مثبت خود را بروز دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول تازه و زودبار با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در مورد این محصول به دست آورید.