نرخ تفاله چغندر باکیفیت خوراک دام

نرخ تفاله چغندر باکیفیت خوراک دام می تواند برای تامین جیره ارزان و باکیفیت مناسب باشد؟ این نرخ چگونه قابل کسب اطلاع می باشد؟

تفاله چغندر قند

نرخ تفاله چغندر باکیفیت خوراک دام می تواند برای تامین جیره ارزان و باکیفیت مناسب باشد؟ این نرخ چگونه قابل کسب اطلاع می باشد؟

بررسی ارزش غذایی تفاله چغندر

جیره دام و طیور اغلب حاوی خوراک های دانه ای از قبیل ذرت و جو و گندم می باشد که همین مسئله می تواند اقتصاد دامداری ها را دچار چالش جدی کند. در این جا به چند مورد اشاره می کنیم:

  • کمبود زمینهای زراعی برای کشت کافی خوراک های دانه ای مختص خوراک دام
  • هزینه های بالای واردات و قیمت بالای ارز
  • کاهش ارزش غذایی فراورده های دامی به دلیل مشترک بودن دانه ها بین انسان و دام

بر این اساس دامداری ها مصمم به تهیه خوراک ارزان تر و به صرفه تر برای دام شده اند. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای این مهم تفاله ها و از جمله تفاله چغندرمی باشد.

بدون شک علت گسترش هر محصولی فواید خرید و استفاده از آن می باشد. تفاله چغندر بعنوان محصولی مفید در جیره غذایی دام ها استفاده می شود. که در این جا به نمونه هایی از آن اشاره می شود:

فواید و نرخ  تفاله چغند و روش های خرید

  1. دارای الیاف قابل هضم می باشد( از نوع سلولز) می باشد که آن را محصول مناسبی برای نوشخوار کنندگان قرار داده است.
  2. باعث پایداری و ثبات محیط شکمبه می شود.
  3. قند بالایی دارد
  4. قابلیت جذب بالایی دارد که این موضوع سبب جذب مایع  سیلو می شود و از هدر رفت مواد مغذی موجود در مایع سیلو جلوگیری می کند.
  5. بسیار خوش خوراک می باشد.

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انگور و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.