نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته در تهران

نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته در تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در تاریخ 5 تا 8 مهر ماه سال 99 برگزار می شود.

نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته در تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در تاریخ 5 تا 8 مهر ماه سال 99 برگزار می شود.

اهمیت نمایشگاه دام و طیور

در طول سال های اخیر بر همگان روشن شده که برگزاری نمایشگاه های تخصصی تا چه اندازه در توسعه صادرات غیر نفتی موثر است.

با توجه به شرایط فعلی که کشور به شدت نیازمند تولید هدفمند و توسعه صادرات است، برپایی نمایشگاه های تخصصی، درواقع محقق کردن دیدگاه مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید است.

شرکت سهامی نمایشگاه ها با سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری، اهتمام و عزم جدی نسبت به برپایی تمامی نمایشگاه های تخصصی طبق تقویم نمایشگاهی با رعایت پروتکل های بهداشتی را دارد.

در جلسات متعددی که ستاد مقابله کرونا در نمایشگاه با کارشناسان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشته است، نمایندگان این وزارتخانه با تشکر از اهتمام شرکت سهامی نمایشگاه ها در انجام پروتکل های بهداشتی، بر اجرای دقیق پروتکل ها حتی در مواردی فراتر از مفاد پروتکل های بهداشتی چهار گانه صحه گذاشته اند.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور و صنایع وابسته با هدف انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان صنعت دام و طیور برگزار می‌شود.

حضور در این نمایشگاه فرصتی مناسب برای دیدار و ملاقات با طیف وسیع مدیران انجمن‌ها و اتحادیه‌ها، مقامات و مسؤولان ارشد دولتی، کارشناسان، سرمایه‌گذاران، پرورش‌دهندگان مزارع دام و طیور، توزیع‌کنندگان و تأمین‌کنندگان تجهیزات صنعتی، صنایع خوراک، شرکت‌های دارویی و واکسن است.

غرفه بازرگانی کهن در نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته

این غرفه واقع در سالن ۳۸ (آلمان) در نمایشگاه مشغول به ارائه‌ ی خدمات است.

بنگاه تجاری تولید کهن ترید انواع محصولات دامی و طیوری مانند کنجاله‌ها،ذرت و سویا،انواع سبوس‌ها و همچنین گندم و جو را به فروش می‌رساند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما در تماس باشید.