نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته در تهران است. این نمایشگاه با هدف انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی برگزار می‌شود.

نمایشگاه
تفاله

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته در تهران است. این نمایشگاه با هدف انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی برگزار می‌شود.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور و صنایع وابسته با انگیزه انتقال و تبادل دانش و تکنولوژی بین فعالان صنعت دام و طیور ایران و دیگر کشور های پیشرفته برگزار می‌ شود.

شرکت در این نمایشگاه فرصتی مناسب برای دیدار و ملاقات با بخش بزرگی از مدیران انجمن‌ ها و اتحادیه‌ ها، مقامات و مسئولان ارشد دولتی، کارشناسان، سرمایه‌گذاران، پرورش‌دهندگان مزارع دام و طیور، توزیع‌کنندگان و تأمین‌کنندگان تجهیزات صنعتی، صنایع خوراک، شرکت‌های دارویی و واکسن از داخل و خارج از کشور است.

انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان صنعت دام و طیور ایران و دیگر کشورهای پیشرفته و آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در این صنعت، گامی مهم در راستای ارتقاء اقتصاد دامپروری و دامپزشکی ایران است.

معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ ها و توانمندی‌ های شرکت‌ ها، نهاد ها و سازمان‌ های داخلی، انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات آشنایی با الگو های موفق جهانی در عرصه دام و طیور و فراهم کردن زمینه‌ های لازم برای سرمایه‌ گذاری شرکت‌ های داخلی و خارجی از اهداف برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور و صنایع وابسته است.

مکان برگزاری نمایشگاه

غرفه بازرگانی کهن واقع در سالن ۳۸(آلمان) در نمایشگاه مشغول به ارائه‌ ی خدمات است.

بنگاه تجاری تولید کهن ترید انواع محصولات دامی و طیوری مانند کنجاله‌ها،ذرت و سویا،انواع سبوس‌ها و همچنین گندم و جو را به فروش می‌رساند.

شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.