چه شرکتهایی در نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته امسال حضور دارند؟

چه شرکتهایی در نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته امسال حضور دارند؟ آیا این نمایشگاه می تواند به خوبی توانمندی های این شرکتها را ارائه کند؟

نمایشگاه

چه شرکتهایی در نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته امسال حضور دارند؟ آیا این نمایشگاه می تواند به خوبی توانمندی های این شرکتها را ارائه کند؟

نمایشگاه مهم صنعت نهاده های دامی

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده ها، خوراک دام و طیور ، آبزیان و صنایع وابسته از تاریخ 5 تا 8 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح می شود.
در این نمایشگاه تعداد زیادی واحد تولیدی و بازرگانی از سراسر کشور آخرین دستاوردها و فناوری های نوین خود را در زمینه نهاده ها، دامپروری و خوراک دام و طیور ، آبزیان ، دارو های دامپزشکی و مکمل های خوراک دام و طیور و تجهیزات آزمایشگاهی در معرض دید بازدیدکنندگان می گذارند.

پروتکل های بهداشتی صنعت نمایشگاهی تدوین شده است و اجرا می شود.

این پروتکل ها که در برگیرنده بخش های اصلی و فعال این صنعت یعنی مشارکت کنندگان، بازدید کنندگان و سایت‌ داران می‌ باشد به تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور رسیده و از سوی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تمامی دانشگاه های علوم پزشکی و نمایشگاه بین المللی ایران ابلاغ شده است.

این نمایشگاه تا تاریخ 8 مهر ماه همه روزه پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

آدرس گروه بازرگانی کهن ترید در نمایشگاه بین المللی

این غرفه واقع در سالن ۳۸ (آلمان) در نمایشگاه مشغول به ارائه‌ ی خدمات است.

بنگاه تجاری تولید کهن ترید انواع محصولات دامی و طیوری مانند کنجاله‌ها،ذرت و سویا،انواع سبوس‌ها و همچنین گندم و جو را به فروش می‌ رساند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.